gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: vzduchovač
#1
povolny (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
vzduchovač 19/08/2008 22:16 Karma: 0
Dobrý den,
tak jsme si pořídili bazén a přidali se k zástupu lidí, kteří , když je pěkně, si užívají vody. Ale chtěl bych se s vámi podělit s jednou starostí a to vzduchovačem. Manželka se zhlédla při jedné návštěvě v bublinách stoupajících ode dna a tak jsem pořídil přes bazénovou firmu typ vzd. podobný tomu u známého. Po napuštění bazénu- sloupec vody 130 cm vzd. běžel asi 3 minuty a posléze vypnul přes tepelnou pojistku. je to ten typ na přerušovaný chod, 30 min běhu, 1.5kW, plastový. Cena lidová...cca 12000 kč. opravdu za tu cenu 3 min. běhu a hodinu vychládání je to požitek. V cestě vzduchu není ani zpětná klapka, tryska je na dně bazénu, tj. vodní sloupec 130cm. nevím, jak kdo má stímto výrobkem zkušenosti, prosím napište nebo poradte co dál, firma mě po měsíci nechce výrobek vrátit nebo vyměnit za silnější kus s doplatkem. nevím, zda je to chyba firmy, že mě měla upozornit, že tento typ se na takový sloupec vody nehodí, je slabý, nebo chyba ve mě..
Děkuji za případné náměty a rady.

Petr.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re: vzduchovač 22/08/2008 10:11 Karma: 3
Dobrý den, těžko radit. Vzduchovačů je celá řada, ale v návodě, nebo v technických parametrech by snad mělo být jakým způsobem se vzduchovač montuje a jak hluboko pod hladinou může být, tloušťku vedení, aby se nepřehříval atd. Pokud to tam není napsáno, tak bych zkusil výrobce, nebo dovozce do ČR. Sám se ve vzduchovačích příliš nevyznám.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.