gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: AMUR - bezchlorová úprava - málo CU v bazénu
#1
Peetan (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 198394057
AMUR - bezchlorová úprava - málo CU v bazénu 31/08/2008 22:45 Karma: 0
Dobrý den,

chtěl bych se dotázat na možnou příčinu nedostatečné funkce úpravy AMUR. Po instalaci bazénu byl regulátor na přístroji nastaven na maximální hodnotu (9- stále ještě je), na displeji je zobrazována hodnota kolem 290 (v návodu je pouze, že displej slouží k servisním účelům, domnívám se, že zobrazuje hodnotu protékajícího proudu elektrodami)
Bazém má 27m2, fitrace je 9m2/hod, dle návodu běží denně 6 hodin.
Přesto ani po dvou měsících provozu nebylo dosaženo minimální úrovně mědi v bazénu (na testeru se barvou neznatelně přibližuje nejnižší úrovni). Samozřejmě se toto projevuje na kvalitě vody, i když je přidáván přípravek Amurit.
Dodavatel technologie bazénu na můj dotaz mlží něco v tom smyslu, že dokud není čistá voda, nemůže Amurit 100% fungovat apod. a není schopen dát uspokojivou odpověď, v čem je problém.
Jelikož již stav vody co se týká řas byl neúnosný, byl použit tekutý přípravek proti řasám a do druhého dne byly řasy pryč. To jsem však mohl ušetřit rovnou 18.000,- za instalaci bezchlorové úpravy vody a vodu jsem mohl upravovat klasicky chemií, tak jak jsem to byl nakonec nucen udělat.
Může mi prosím někdo odpovědět, jaké má zkušenosti s AMURem, jakou chemii ve spojení s touto úpravou používá , popř. v čem by mohl být problém? Bohužel dodavatel celé technologie bazénu patří zřejmě k těm méně solidním a problém není ochoten řešit na místě a vše spíše svádí na nedostatečnou údržbu bazénu, což si myslím že tak není.
Zazamenal jsem ve foru stejný dotaz na nízký stav Cu v bazenu v případě použítí AMURu, bohužel bez odpovědi.
Děkuji předem za odpověď
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re: AMUR - bezchlorová úprava - málo CU v bazénu 01/09/2008 16:07 Karma: 3
Dobrý den, po pravdě ještě jsme žádný tento přístroj neprodali, zaměřujeme se hlavně na elektrolýzu soli. Na několika bazénech jsem měl možnost tento přístroj vidět a mohu říci, že často byl odpojen.
Nicméně pokud vím, tak hlavní dodavateli VO je firma Interglobal, tak možná ti by Vám řekli více.

Podle mého názoru přístroj vůbec nezačal fungovat, protože jinak byste na elektrodách zaznamenali uvolňování a degradaci měděných válečků.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.