gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: Problém s protiproudem
#1
Anonymous (host)

Problém s protiproudem 31/05/2006 20:08  
Dobrý večer. Mám stále problém s tlačítkem od protiproudu. Přestože mi jej již několikrát firma vyměnila stále po nějaké době do něj zatíká voda. Co byste mi doporučili? Existuje nějaké jiné zařízení. Zatím jsem měl montáž zdarma, protože je v záruce, ale záruka mi již končí. Díky za jakoukoliv radu.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re: Problém s protiproudem 01/06/2006 12:13 Karma: 3
Dobrý den, po pravdě řečeno, také jsme měli velké problémy s pneumatickými tlačítky u protiroudů. Nic nepomohlo, ani nalepení apod. Dost často se stává, že hadička vypdne a voda nateče do šachty protiproudu.
Nakonec jsme to vyřešili tak, že dáváme vypínač mimo bazén a pro zapnutí použijeme stykač. Prostě pneumatické tlačítko nedáváme a od té doby je pokoj. A myslím, že je to i bezpečnější.

Proto radím: buď vytáhnout vypínač na zeď a tlačítko zrušit, nebo je to možné řešit i dálkovým ovládácím modulem, cca. za 2tis.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
#3
Anonymous (host)

tlačítko protiproudu 13/02/2008 18:12  
Přečetla jsem si dotaz a připojuji ještě jednu otázku. Také máme dost často problém s tlačítkem protiproudu. Buď se stane, že taková ta gumička, co je vevnitř v tlačítku zteří ( údajně používáním chloru - to by snad ale na to mělo být dělané, vždyť chlor se v bazénu používá běžně), nebo praskne pružinka ( při výměně se zjistí, že je úplně rezavá) atd. No a tak to jde zhruba každé 2 roky pořád dokola. Oprava nebývá příliš drahá, ale je to otravné pořád někoho volat. Tlačítkem nám vždycky vyteče spousta vody do šachty - už jsme tam museli vykopat díru, aby mohla odtékat, když se takovýto případ stane. Jinak protiproud je bezvadný a bez jiných závad už asi 6 let. Je to myslím značka Nadorf. Kdybych si nechala to talčítko předělat na vypínač, co pak ale s tou dírou ? S.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#4
D.Schweizerová (host)

problémy s protiproudem 13/02/2008 21:07  
Vážená paní Rádlová,
tlačítko se zalepí a bude tam nefunkční.
Pružina praská z důvodu, že není nerezová a netěsnosti v pneumatickém spínači způsobí, že je vystavena působení chloru. Dá se vyměnit za nerezovou, přesto ale doporučujeme pneumatické tlačítko zrušit. Případná netěsnost může přivodit zatopení čerpadla protiproudu a tím úplné zničení, nebo výrazné snížení životnosti, nehledě na to, že na čerpadlech protiproudů jsou na svorkovnici připojeny 3 fáze a může se stát, že voda se dostane až tam.
Schweizerová
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.